Nieuws
Beckham vreemdgegaan met Nederlandse
De relatie had plaats toen Beckham zich vanwege zijn wissel naar Real Madrid in Spanje bevond, terwijl zijn vrouw Victoria nog altijd met de kinderen in Groot-Brittannië woonde. Loos was in die tijd in dienst van een onderneming die sportlui helpt zich in hun nieuwe land thuis te voelen en was de persoonlijke assistent van Beckham. De voetballer zou toen 'hals over kop' op de Nederlandse verliefd zijn geworden. De relatie kwam aan zijn einde toen hij van bureau wisselde en de geruchten 'Posh' bereikten.
Het echtpaar Beckham heeft de afgelopen maanden laten weten dat er geen sprake was van een huwelijkscrisis. Loos wilde over het geval niet praten. "Ik ben bang dat ik u niets te zeggen heb. Laat mij met rust", was haar commentaar.

Rebecca Loos en David Beckham in een club in Madrid.
Foto: News of the World
masseur
grondig aangepakt iig foto
als het een jongetje word dan hoop ik dat ie voor Nederland uit gaat komen. Hebben we alvast een opvolger voor van hooijdonk fotofoto
fotofoto wat een dedicatie!!!
Mocht je er al een hebben dan zal 't waarschijnlijk een lelijke trol zijn. Dat is altijd zo bij mensen die dat soort uitspraken doen.
Kijk maar naar de ketting! foto
dat ding wat die hier op heeft lijkt hij ook een meisje
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
Next race: See you 12 march 2006 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Manama
AFC Ajax 4 ever
ff lozen.......
Nee niet gek dus, ze is een graatmagere ijsberg .. maar evengoed niet netjes van hem, ga dan eerst scheiden ofzo.
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
http://www.zonnet.nl/cont(...)rd_id-626508,00.html
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken